Visuaalse identiteedi loomine KÄTE IME brändile

Blogi

Kommenteeri
Minu seni üksi suurimatest projektidest, visuaalse identiteedi loomine ühele väga vahvale kodumaisele brändile KÄTE IME. Kõik tooted on käsitööna valminud, lisaks on need ehedad ja looduslikud ning vabad loomkatsetest.
Koostöö Kadi-Johannaga (brändi looja) tekkis meil juba päris ammu.Tutvusime tänu sellele, et lisaks kõigele muule, on ta ka üks Ronimisministeeriumi omanikest, mille suur austaja ja tihe külastaja ma olen. Kadi-Johannal on palju andeid, lisaks on ta väga võimas aga ka ilusa hingega naine! Tal oli algusest peale olemas visioon, millised kreemid välja nägema peavad. Alguses said "purki" esimesed kaks kreemi - kuusevaigu-saialille ning saialille-lavendli salvid. Tegime pidulikult ka esimese fotosessiooni.

Pärast kahte salvi, tuli loomulikult ka kolmas salv, kõik salvid said ka inglise keelseks tõlgitud. Tegime uue fotosessiooni (või kaks) ja ka kodulehe. Lisaks nendele kolmele imelisele salvile, on Kadi-Johanna juba eelnevat välja andnud väga mõnusat kätekreemi Ronni, mis on mõeldud ronijatele. Olen oma nahal testinud, toimib väga hästi! Peale selle toob ta otse Balilt Eestisse sellist kreemi nagu Silver Clove, mis aitab erinevate valude puhul.
Kõigi tema toodetega saab lähemalt tutvust teha siin:

Kui ka Sina soovid kujundust, fotosessiooni või on Sul mõni muu äge idee, võta minuga ühendust siin: hansenkristinphotography@gmail.com
Minu tehtud fotodega saad tutvust teha siin: https://hansenkristin.com/portfoolio
Minu tehtud kujundustöid näeb siit: https://www.behance.net/krissukas95e05

Lisa kommentaar

Email again: